Opinie o Nas

Janpol Materac Posłaniowy - SQUAREFLAEX

636,00 zł

Materac posłaniowy Janpol sprężynowy SQUAREFLAEX.

2 lata gwarancji. 

Rozmiar
Ilość
Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych

  • Bezpieczne i szybkie płatności. Bezpieczne i szybkie płatności.
  • Od 150 zł dostawa GRATIS!
Do 149,99 zł dostawa kurierem Fedex - 16 zł Od 150 zł dostawa GRATIS! Do 149,99 zł dostawa kurierem Fedex - 16 zł
  • 14 dni na zwrot towaru. 14 dni na zwrot towaru.

Typ: kieszeniowy

Wysokość materaca: ok. 9,5 cm

Pokrowiec w standardzie: Smart- pokrowiec można wyprać w temperaturze 40 stopni C.

- zamek rozłączny w pokrowcu umożliwia rozdzielenie materiału na dwie części.

- sprężyna SQUAREFLAEX - jedna z najniższych konstrukcji kieszeniowych, na każdym metrze kwadratowym znajduje się ponad 600 sprężyn.

- VISCO - pianka termoelastyczna reaguje na temperaturę ciała i wraz z jej wzrostem zwiększa swoją elastyczność.

- pianka poliuretanowa.

To jedyny w swoim rodzaju materac posłaniowy, którego wnętrze jest zbudowane ze sprężyny kieszeniowej. Aż do 600 malutkich sprężyn pracuje na każdym metrze kwadratowym Twojego materaca. Zapewniają perfekcyjne dopasowanie dokładnie w miejscach nacisku. Podtrzymują odpowiednio mniejsze partie ciała, tym samym podpierają i odciążają go, zachowując naturalną krzywiznę kręgosłupa.

W połączeniu z wytrzymałą pianką o zwiększonej gęstości oraz pianką termoelastyczną otrzymujemy niezwykle komfortową powierzchnię, która będzie doskonałym wykończeniem materaca podstawowego. Gęsta bazowa pianka zapewni stabilne i mocne podparcie, w momencie, gdy zechcesz zwiększyć twardość materaca podstawowego. Z kolei delikatna pianka termoelastyczna otuli Twoje ciało i idealnie wymodeluje się do jego kształtów.

Dwie zróżnicowane strony twardości czynią Squareflaex produktem niezwykle uniwersalnym. W zależności od wybranej powierzchni, może zmniejszać lub zwiększać twardość właściwego materaca, a sprężynowy rdzeń gwarantuje wysoką trwałość, przez co topper zostanie z Tobą na wiele lat.

Pokrowiec w standardzie:  SMART

SMART -To wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach.

Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała. 
Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze aż 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.